Az iskola alsó tagozatán május 10-től jelenléti oktatásra változott az addigi online, digitális oktatás. Sajnos két tanév alatt megtapasztalhattuk, hogy nagy veszteséget jelent a közösségi együttlét, a közvetlen tanári jelenlét hiánya, nem csak az elsősöknél, hanem minden tanulónál és kifejezetten az alsós korosztálynál.

Ezért nagy örömmel és egyben nagyon izgatottan vártuk, hogy szülők, gyermekek miként reagálnak, hogyan cselekednek ebben az új helyzetben. Megnyugtató visszajelzés, hogy hasonlóan vélekednek és egyúttal bizalommal vannak iskolánk iránt a szülők, mert az alsós tanulói jelenlét a vegyes oktatás első két hetében állandóan 86-88%-os volt. Volt olyan osztályunk is, ahol végig 100%-os volt  a jelenlét! Reméljük és mindent megteszünk azért, hogy gond nélkül folytatódjon, illetve egészüljön ki minden tanulónkra a jelenléti oktatás május 10-től!

Képgaléria:

ok1a.JPG