A vírus okozta veszélyhelyzetre tekintettel ebben a tanévben kizárólag tanulóink, valamint 1. évfolyamosaink szülei vettek részt azon a tanévnyitó szentmisén, melyben Ugrits Tamás püspöki biztos atya kérte a Szentlélek Úristen nehéz helyzetekben is erőt adó segítségét, oltalmát intézményünkre, s annak valamennyi lakójára.

 A 2020/2021-es tanévet megnyitó Csák Lajos igazgató úr mellett Asbóth Tibor úr, az SHS Építő Kft. projektigazgatója is szólt a jelenlévőkhöz, megköszönve az intézményünk átépítése, bővítése okozta nehézségekben a kivitelező cég által megtapasztalt együttműködőkészséget, biztosítva ugyanakkor valamennyi jelenlévőt arról, hogy a munkálatok a tervezett ütemben haladnak, így – minden remény szerint – a tervezett átadási időpontot (2021 áprilisa) is tartani tudják.

Képgaléria:

previous arrow
next arrow
Slider