Tisztelt Szülők!
Kedves nyolcadik osztályos tanulók!

A székesfehérvári Szent Imre Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda – a tanév rendjében meghatározottak szerint – rendkívüli felvételi eljárást hirdet a 2024/2025-ös tanévre,a 0001-es tanulmányi területre (gimnázium; 4 évfolyam; emelt óraszám angol nyelv, digitális kultúra, matematika tantárgyból; az első idegen nyelv: angol; a második idegen nyelv a következők egyike: német, olasz; a tanulmányi területre SNI tanulók nem jelentkezhetnek).

A rendkívüli felvételi eljárás 2024. május 6-tól május 22-ig tart.

A rendkívüli felvételi eljárás során az ügyintézés egyénileg, közvetlenül az intézményünkbe történő jelentkezéssel történik. Ehhez új jelentkezési lapot kell benyújtani, ami innen letölthető.

Tanulmányi terület kódja: 0001

A jelentkezési lapokat legkésőbb 2024. május 22-ig kell az intézménynek megküldeni.
A felvételi kérelmekről az intézmény vezetője 2024. május 24-ig dönt.
Jelentkezés május 6-tól, folyamatosan.

A jelentkezési lap beküldendő:

Szent Imre Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda
8000 Székesfehérvár, Budai út 4.

Segítséget, tájékoztatást ad:

Csák Lajos igazgató