május

A GALAMBÁSZAT REJTELMEI

2017. május 29. (hétfő)

A 3.a osztályos tanulók május 29-i hétfő délutánja nem hétköznapira sikeredett. Ebéd után ugyanis látogatást tettek Tóth János galambásznál.

Új ismereteket szereztek a galambokról, megtudták, hogy a galambfiókák hogy nevelkednek, s tojásokat is láttak. János bácsi nem csak a galambokról mesélt érdekességeket, hanem büszkén mutatta az általuk nyert díjakat is.
A galambok mellett találkoztak kutyával, tyúkkal, nyúllal, papagájjal. Miután már mindent megtudtak a galambokról, finom sütemények, frissítő italok várták a nagy melegben a gyerekeket.

A délutáni játék sem maradt el, hiszen volt ott trambulin, csúszda, foci, kosár, s mindenféle játékot ki lehetett próbálni. Nem maradhatott el a frissen szedett eper sem.

Képtár > 2016-17 > Galambok