május

ÚJ FELSZERELÉST KAPTAK
IFJÚ KOSARASAINK

2018. május 31. (csütörtök)

2016 őszén iskolánk is csatlakozott – a Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia szakmai támogatásával – a KOSÁRALÁNTA programhoz. Ennek alapja a korosztálynak megfelelő széleskörű képességfejlesztés, mellyel megalapozható akár a későbbi versenyszerű sportolás, de hasznos hátteret ad a mindennapi élethez is. A program ötvözi az atlétika, a gimnasztika és a küzdősportok hasznos alap mozgásanyagát a kosárlabda megalapozó gyakorlatanyagával.

A programot ebben a tanévben 1. és 3. évfolyamunkon, 45 tanuló részvételével folytattuk délutáni edzések keretében, melyeket Farkas Rita képesített oktató vezetett.

Idén is megérkeztek iskolánkba a részt vevő gyermekek felszerelései – póló, kulacs és tornazsák –, melyeket nagy örömmel vettek át és használnak azóta is.