Szent Imre Általános Iskola és Óvoda

   8000 Székesfehérvár, Budai út 4. OM 030070
   E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. Tel: 22/318-232

Álláspályázat

márc.
08

A DOBOGÓ LEGFELSŐ FOKÁN,
A ZRÍNYIN

2019. március 8. (péntek)

2019. március 8-án került sor a Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei díjátadó ünnepségére a Hétvezér Általános Iskolában. Az eredményhirdetésen azon diákok vettek részt, akik évfolyamukban a legjobb 15 hely valamelyikén végeztek.

Nagy örömünkre iskolánkból két tanuló kapott meghívást erre az eseményre.

2. évfolyamosaink közül a 2.b osztályos Borbély Réka Magdolna a 10. helyen végzett, felkészülését Bakter Éva néni segítette.

Az 5. évfolyamosok versenyében Fekete Csaba a megyei 1. helyet szerezte meg, így nyakába aranyérem került, s – hosszú évek kitartó munkájának eredményeként – felállhatott a dobogó legfelső fokára, s így lehetőséget kapott egy újabb megmérettetésre. Megyénk képviseletében ugyanis részt vehet az idei évben Szombathelyen megrendezendő országos versenyen. Csabit osztályfőnöke, Gyenese Ági néni készítette fel a versenyre, akinek – két helyezett tanulónkhoz hasonlóan – szeretettel gratulálunk a versenyszervező által neki átadott tanári díjhoz is.