márc.

ÖNTSÜNK TISZTA VIZET
A POHÁRBA!

2019. március 19. (kedd)

2019. március 19-én került sor a Széna Téri Általános Iskola, valamint a Fejérvíz Zrt. által meghirdetett víz világnapi környezetvédelmi versenyre, melyen iskolánkból – Bihariné Németh Zsuzsi néni és Tóth Éva néni közös felkészítésében – két csapat vett részt. Az 5-6. évfolyamosok több hetes közös munkát követően természetismeret, matematika és kémia témakörökben adhattak szert tudásukról. A verseny három különböző helyszínen, forgószínpad-szerűen zajlott, roppant érdekes feladatokkal.

A kihívás során tanulóink nemcsak tapasztalatokkal és élményekkel gazdagodtak, hanem a Négyen a természetért elnevezésű csapatunk a III. hely megszerzésével is büszkélkedhet.

A Négyen a természetért csapat tagjai:
Szabó Hanna, 5.a osztály
Fekete Csaba, 5.b osztály