Szent Imre Általános Iskola és Óvoda

   8000 Székesfehérvár, Budai út 4. OM 030070
   E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. Tel: 22/318-232

Álláspályázat

ápr.
11

XVII. ARAKAKTIV VÁROSI DÖNTŐ

2019. április 11. (csütörtök)

Az Alba Regia Atlétikai Klub (ARAK) szervezésében, idén 10 székesfehérvári iskola szereplésével rajtolt el a XVII. ARAKAKTIV városi döntő, melynek helyszíne az Alba Regia Sportcsarnok volt. A versenyt Mészáros Attila úr, Székesfehérvár alpolgármestere nyitotta meg, aki megköszönte a szervezők munkáját, a testnevelők felkészítő tevékenységét, majd balesetmentes versenyzést kívánt a versenyzőknek.

Az erőpróbán a résztvevő iskolák nyolcfős évfolyam-válogatottjai szerepeltek 1-4. évfolyamon. A versenyszámok nem változtak az iskolai fordulókhoz képest, ez alkalommal is négy számban mutatták meg ügyességüket a versenyzők. A megmérettetés ezúttal a legfiatalabbak, azaz az 1. évfolyamosok versenyével kezdődött, s a legidősebbekével végződött. Az örömteli sportolásról, a jó hangulatról, a sportszerű versenyzésről és élénk, elkötelezett szurkolásról szólt itt minden. Kis sportolóinkat ismét iskolai logós zászlócskákkal felszerelkezett, népes szülői szurkolótábor kísérte el a nagy megmérettetésre.

Az eredményhirdetésen valamennyi résztvevő sportoló érmet kapott. A medálokat Hirt Károly úr, az ARAK elnöke, Dr. Világosi Gábor úr az ARAK elnökségi tagja, Szauter Ákos úr, a Széphő Zrt. vezérigazgatója, valamint Mészáros Attila alpolgármester úr adta át.

Az intézményünket – Bihariné Németh Zsuzsi néni, Farkas Rita néni és Tóth Péter bácsi vezetésével – képviselő évfolyam-válogatottak:

1. évfolyam:
Guti Emma, Hámori Kata Csenge, Holl Kira, Kovács Ádám György, Mohácsi Balázs, Molnár Benett Balázs, Szabó-Németh Áron, Szőke Anasztázia, Viszlay Luca, Vizi Barnabás

2. évfolyam:
Dávidházi Ádám Borsa, Erdős Csongor, Forgács Linda, Gyenes Ádám, Kádár Károly Vilmos, Kovács Gréta, Nincao Noel, Szabó Bence, Szokol Lilla Boglárka, Trampler Lili

3.évfolyam:
Babinec Dániel, Biró Botond, Fehér Jázmin, Fekete Kitti, Molnár Ábel, Orbán Levente, Pap-Wellner Rebeka, Szabó Márk, Tóth Botond Dániel, Vizi Áron Benedek

4. évfolyam:
Amberg Fülöp, Balázs Bálint, Bodzsár Vanda, Fojtek Martin István, Kiss Míra Szonja, Kovács Márton Adrián, Kovács Zalán Levente, Lakatos Nikolasz, Móré Melinda Dóra, Neukum Korina

Az eseményről Székesfehérvár város honlapján itt olvashat és itt tekinthet meg képeket.

Képtár > 2018-19. tanév > ARAK-2019