szept.

HARMADIK OSZTÁLYOSAINK BIZTONSÁGGAL KÖZLEKEDNEK

2014. szeptember  30. (kedd)

Szeptember 30-án 3. osztályosainkkal „Az iskola rendőre” program keretében kampányeseményen vettünk részt a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság és a Fejér Megyei Balesetmegelőzési Bizottság rendezésében.

A Fehérvári Civil Központ előtti téren városunk több iskolája képviseltette magát a KRESZ-FESZT elnevezésű prevenciós rendezvényen.  Tanítványaink örömmel és lelkesedéssel dolgoztak a különféle helyszíneken.

Lehetőségük volt kerékpár-színezésre, tenyérlenyomat készítésére, ismerkedhettek rendőrmotorral és -autóval, de volt KRESZ tábla-kirakás és biztonságos biciklizés is.

Az eseményt követően ajándékcsomagot is kaptak, melyben minden gyermek számára volt egy-egy láthatósági mellény, kerékpáros lámpakészlet, igazolványtartó és karkötő.

Feliratuk: KÖZLEKEDJ BIZTONSÁGOSAN!