Szent Imre

Általános Iskola és Óvoda
8000 Székesfehérvár, Budai út 4. OM 030070
30/146-8990,  Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

01
szept. 19

 

Osztályfőnök

Boda Bernadett
Vámosi Attiláné (Anikó néni)

Névsor

  1. Ács Zsófi
  2. Almási Sarolta
  3. Bányász Dusán
  4. Bárdosi Anna
  5. Bécsi Izabella
  6. Bihari Barnabás
  7. Bihari Tamás
  8. Boros Ádám
  9. Cs. Kovács Evelin
  10. Cseke Barnabás
  11. Dávid Benedek
  12. Flugyik Bence
  13. Fülöp Bendegúz
  14. Gyenes Boróka
  15. Juhász Barnabás
  16. Kruczler Míra Norina
  17. Kurucz Emma
  18. Mélypataki Mia Csenge
  19. Nagy Bianka Bella
  20. Obuch Kata Ann
  21. Ócsai Liliána Viktória
  22. Orbán Dániel
  23. Pajor István
  24. Páll Kincső Erzsébet
  25. Pallagi Szilárd László
  26. Sándor Lili
  27. Stivi Marcell Zoltán
  28. Szalai Patrícia
  29. Ványi Panna
  30. Vértes Emma Sára
01
szept. 19

 

Osztályfőnök

Kisberk Andrea
Somogyi Hajnalka

Névsor

  1. Demeter Zoltán
  2. Hegedüs Gábor
  3. Holl Kira
  4. Kovács Ádám György
  5. Kovács Péter Álmos
  6. Lambert Anikó
  7. Molnár Benett Balázs
  8. Müller Miklós Márk
  9. Müller Viktória
  10. Papp Szonja Rózsa
  11. Schrek Nóra
  12. Szabó-Németh Áron
  13. Szatmári Attila Levente
  14. Tóth Benett

     
01
szept. 19

Osztályfőnök

Schreinerné Rodler Katalin
Péti Zsuzsanna Klára

Névsor

  1. Amberg Zita
  2. Ficzere Kolos Márton
  3. Guti Emma
  4. Hámori Kata Csenge
  5. Herceg Zara Virág
  6. Horváth Bálint
  7. Járossy Márkus
  8. Jaskó Dorián
  9. Kotter Péter
  10. Kovács Anna
  11. Kovács Emma
  12. Krausz Péter Olivér
  13. Méhész Alma
  14. Mohácsi Balázs
  15. Páll Keve Mihály
  16. Piros Patrik
  17. Szőke Anasztázia
  18. Viszlay Luca
  19. Vizi Barnabás
  20. Welchner Dóra
  21. Zsédely Liza
01
szept. 19

 

Osztályfőnök

Poór Nikolett
Traumberger Zsófia

Névsor

  1. Balázs Ádám
  2. Batta Mirella
  3. Benedek Zsuzsanna
  4. Bihari Dóra
  5. Demeter Máté
  6. Dobrádi Dávid Zoltán
  7. Éberling Szofi
  8. Gyenes Ádám
  9. Gerencsér Margaréta
  10. Heilmann Dániel
  11. Holka Éda Marietta
  12. Kardos Eszter
  13. Kovács Gréta
  14. Kovács Táltos Tibor
  15. Mentes Oszkár Ádám
  16. Nagy Dóra Petra
  17. Németh Andor
  18. Nincao Noel
  19. Oláh Lajos Leonárd
  20. Osvald Hanna
  21. Sereg János
  22. Szabó Bence
  23. Szili Zsófia
  24. Tarjányi Tas Tamás
  25. Tasnádi Dorka
  26. Tóth Borka
  27. Tóth Zita Nilla
  28. Trampler Lili
  29. Végső Zsófia
01
szept. 19

 

Osztályfőnök

Bakter Lászlóné (Éva)
Traumberger Zsófia

Névsor

  1. Alonso-Ibarra Daniel
  2. Borbély Réka Magdolna
  3. Dávidházi Ádám Borsa
  4. Entz Dominika Dóra
  5. Erdős Csongor
  6. Farkas Polla
  7. Flugyik Jázmin
  8. Forgács Linda
  9. Gergely Petra
  10. Hittner Laura
  11. Kádár Károly Vilmos
  12. Kincses Bálint
  13. Kiss Nadin Emma
  14. Kolompár Karina Mercédesz
  15. Miskei István Hunor
  16. Molnár Csaba István
  17. Polai Luca
  18. Sipics Nóra Veronika
  19. Szokol Lilla Boglárka
  20. Tóth-Szabó Tímea
  21. Varga Csanád
  22. Viktor Regő
  23. Zsombok Sára Dorottya
01
szept. 19

 

Osztályfőnök

Bihariné Németh Zsuzsanna
Cserbán Zsanett

Névsor

  1. Babinec Dániel
  2. Biró Botond
  3. Bontovics Luca Csenge
  4. Dávid Szonja
  5. Heltay Bianka Panna
  6. Jobbágyi Koppány
  7. Kiss Erik
  8. Lévai Laura Luca
  9. Mesics Mihály Márk
  10. Molnár Ábel
  11. Molnár Bence Attila
  12. Mosonyi Mirjam
  13. Orbán Levente
  14. Sáska Nándor Krisztián
  15. Szabó Márk
  16. Tápai Bence István
  17. Vizi Áron Benedek
  18. Welchner Gréta

     
01
szept. 19

 

Osztályfőnök

Lőrinczné Schvarcz Magdolna
Vladof Nikolett

Névsor

  1. Balaticz Bátor Andor
  2. Bányász Emma
  3. Fehér Jázmin
  4. Fekete Kitti
  5. Fodor Szonja
  6. Gál Benedek
  7. Huczka Gergely
  8. Huszti Gergő Erik
  9. Kizman Ádám Iván
  10. Koncz-Kiss Júlia
  11. Kruczler Kiara Sára
  12. Lukács Éva Melinda
  13. Mátrai Sára
  14. Pap-Wellner Rebeka
  15. Tóth Botond Dániel
  16. Ványi Ádám
  17. Vidics Zsaklin
  18. Zab Lívia
01
szept. 19

 

Osztályfőnök

Farkas Rita

Névsor

  1. Amberg Fülöp
  2. Balogh Hajnalka
  3. Bécsi Levente
  4. Benedek Péter
  5. Farkas Nimród
  6. Friesenhahn András
  7. Jankovics Belián Kenéz
  8. Kardos Bence Levente
  9. Kovács Zalán Levente
  10. Marton Dávid
  11. Móré Melinda Dóra
  12. Munkácsi Barnabás
  13. Neukum Korina
  14. Páthi Berta
  15. Péter Jázmin
  16. Sipics Boglárka Emma
  17. Várnagy Mátyás
  18. Zvolenszki Gréta
01
szept. 19

 

Osztályfőnök

Teker Éva

Névsor

  1. Alonso-Ibarra Emilio
  2. Balázs Bálint
  3. Bodzsár Vanda
  4. Bősze Zsombor
  5. Dobovics Kornél
  6. Fojtek Martin István
  7. Hoffman Bálint
  8. Járossy Sámuel
  9. Kanalas Dávid
  10. Kincses Júlia
  11. Kiss Míra Szonja
  12. Kovács Márton Adrián
  13. Kuti Zoé
  14. Lakatos Nikolasz
  15. Lambert Ágota
  16. Lőrincz Lilla
  17. Lukács Eszter Sára
  18. Neulinger Renáta
  19. Schneider-Zaj Ákos
  20. Sellei Luca Lili
  21. Szalai Patrik
  22. Tóth Ádám
  23. Viktor Máté Péter
01
szept. 19

Osztályfőnök

Náray-Szabó Lívia

Névsor

  1. Csizmadia Boglárka
  2. Csordás Ádám
  3. Deák Zente
  4. Demeter Roland
  5. Fekete Lilla Tímea
  6. Fülöp Zita
  7. Hegedüs Ágnes
  8. Horváth Dalma Nikolett
  9. Jónás Réka Ildikó
  10. Kovács-Bátki Milán
  11. Mészáros-Veress Áron
  12. Násfay Fanni Lili
  13. Németh Lúcia Júlia
  14. Neukum Bence
  15. Nikolics Lilien
  16. Paál József Zsombor
  17. Pap-Wellner Teofil István
  18. Póczik Jázmin Virág
  19. Szabó Gergő
  20. Szabó Hanna
  21. Szépvölgyi Ádám
  22. Szili Luca
  23. Tihanyi Horváth Bence
  24. Tóth Veronika
  25. Trifunov Dániel
  26. Vörös Zalán