Szent Imre Általános Iskola és Óvoda

   8000 Székesfehérvár, Budai út 4. OM 030070
   E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. Tel: 22/318-232

Álláspályázat

szept.
01
    

Óvodapedagógusok

Kulifainé Aschenbrenner Zsuzsanna
Nagy Zoltánné (Márti néni)
Czvikovszkyné Kertész Dóra - pedagógiai asszisztens
Forró Katalin - dajka néni

Névsor

  1. Ács Zsófi
  2. Atkári Nóra
  3. Bányász Dusán
  4. Berényi Vivien
  5. Czvikovszky Réka
  6. Dávid Benedek
  7. Detre Flóra
  8. Dóczi Dávid
  9. Hodina Balázs
  10. Homoki Bence
  11. Kovács Eszter
  12. Major Patrícia
  13. Mélypataki Mia Csenge
  14. Molnár Balázs
  15. Nagy Bianka Bella
  16. Nagy Natália
  17. Nagy Zsófia
  18. Pajor István
  19. Ravasz Lúcia Dóra
  20. Ravasz Zsombor Zsolt
  21. Sándor Lili
  22. Schneider-Zaj Áron
  23. Ványi Panna
szept.
01

Óvodapedagógusok

Totsche Andrásné (Tünde néni)
Fejérné Beri Tünde
Sikoráné Brittig Ildikó - dajka néni

Névsor

  1. Alonso-Ibarra Leonardo
  2. Ács Nóra
  3. Balogh Nándor
  4. Bécsi Izabella
  5. Borsós-Tóth Toma
  6. Földesi Laura
  7. György-Halmi Ábel
  8. György-Halmi Lujza
  9. Hámori Zoltán Áron
  10. Heltay Simon Árpád
  11. Holka Zea Zselyke
  12. Horváth Aliz
  13. Karikás Laura
  14. Kovács Boglárka
  15. Lengyel Nóra
  16. Mikó Dániel
  17. Orbán Dániel
  18. Pap-Wellner Sára
  19. Pénzes Bálint Zakariás
  20. Petik Sára
  21. Skoumal Ambrus
  22. Szabó Enikő
  23. Szüts Barbara
  24. Tápai Petra Eszter
  25. Udvardy Márk
  26. Petik Borbála
szept.
01

Óvodapedagógusok

Fehér Györgyné (Marianna néni)
Boda Annamária (Marcsi néni)
Borosné Viniczai Andrea - dajka néni

Névsor

  1. Balogh Réka
  2. Bihari Barnabás
  3. Csányi-Bors Levente
  4. Farkas Blanka
  5. Fekete Hunor
  6. Hajdu Nóra
  7. Heilmann Dia
  8. Helt Melitta Julianna
  9. Juhász Barnabás
  10. Kertész Hédi
  11. Kertész Petra
  12. Kertész Réka
  13. Kruczler Míra Norina
  14. Lambert Gergely
  15. László Áron Levente
  16. Mentes Artúr Bence
  17. Miklós Nóra
  18. Molnár Emese Katalin
  19. Orosz Gitta
  20. Pintér Csilla
  21. Stivi Marcell Zoltán
  22. Tóth Barnabás Hunor
  23. Tóth Boglárka
  24. Vámos Nimród
  25. Végh Lilien
  26. Viktor Gréta

 

 

 

 

szept.
01

Óvodapedagógusok

Szalai Lídia Zsuzsanna (Lidi néni)
Májer-Ladácsi Ildikó - pedagógiai asszisztens
Győri Lászlóné (Irma néni) - dajka néni

Névsor

  1. András Lili Zsófia
  2. Atkári Dóra
  3. Bárdosi Anna
  4. Blum Gergely Dominik
  5. Cseke Barnabás
  6. Gyenes Boróka
  7. Harmati Gergő
  8. Horváth Dorottya
  9. Horváth Panna
  10. Kohut Kitti
  11. Komjáti Hanna
  12. Kuti Jázmin Diána
  13. Marton Ádám
  14. Molnár Erzsébet Gyöngyi
  15. Molnár Mária Margit
  16. Nemes Luca Nóra
  17. Németh Erzsébet
  18. Németh Nóra Janina
  19. Oláh Nikolett Jázmin
  20. Piros Norina
  21. Skabla Vivien
  22. Szelényi Krisztián
  23. Talabér Kristóf Zalán
  24. Tarjányi Zétény Ferenc
  25. Varga Rita Emma
szept.
01

Óvodapedagógusok

Szalai  Csabáné (Ági néni)
Dombi Mátyásné (Anci néni) intézményegység-vezető
Jungwirth Mónika - pedagógiai asszisztens
Kánya Zsoltné (Anikó néni) - dajka néni

Névsor

  1. Balogh Fülöp Tamás
  2. Batta Karolina
  3. Bihari Tamás
  4. Biró Zétény
  5. Bodzsár István Dániel
  6. Csiszár Míra
  7. Hajdu Bálint
  8. Járosi Zsolt
  9. Józsa Lili Ottilia
  10. Kovács Adél
  11. Kovács Sarolta
  12. Lakatos Fédra Leila
  13. Mesics Nóra Mária
  14. Mohácsi Szabolcs
  15. Nyika Olívia
  16. Polai Panna
  17. Polai Zselyke
  18. Régi Anett
  19. Schmidt Angéla
  20. Szalai Patrícia
  21. Szőke Szofia
  22. Torma Mátyás József
  23. Udvardi Marcell
  24. Schmidt Diána