Szent Imre

okt.

VERSMONDÁSSAL EMLÉKEZTÜNK A HŐSÖKRE
2019. október 22. (kedd)

Az 1956-os forradalom és szabadságharc hőseire a gyermekek életkorának megfelelően emlékeztünk óvodánkban. Ezúttal versekkel köszöntöttük az ünnepet.

Óvodásainkkal a Csillagteremben gyűltünk össze, ahol a bátor kis jelentkezők egy-egy szépséges őszi verssel, dallal mutatták meg tudásukat a jelenlévőknek. Az előadókat a társak nagy tapssal jutalmazták. Közös éneklést követően, Mariann néni vezetésével mondtunk imát a szabadságharcosokért.

A délelőtt folyamán csoportjaink a Szent Imre-templom oldalán található keresztnél tettek látogatást, ahol az emlékezés jeleként helyezték el saját készítésű kis zászlóikat.

Képtár (óvoda) > 2019-20 > Október 23.