Szent Imre

Általános Iskola és Óvoda

nov.

KOSZORÚK, ANGYALKÁK, MANÓK
2019. november 29. (péntek)

Az óvoda dolgozói és a szülők hetek óta készítették nagy lelkesedéssel a szebbnél szebb kézműves termékeket, az adventi vásárba.
Egy pénteki délutánon vártuk nagy szeretettel a családokat vásárunkba, hogy a karácsonyi készülődésben igényes portékákkal gazdagodhassanak.

A Csillagteremben ízlésesen díszített koszorúk, ajtó- és asztaldíszek várták, hogy az otthonokba kerüljenek. A gyermekek sem tértek haza üres kézzel. Manókat, textilből varrt kutyákat, cicákat, sokféle technikával készített angyalkákat, mézeskalácsot választhattak vásárfiának.

A kellemes hangulatú eseménynek nagy sikere volt a családok és a dolgozók körében is.

Képtár (óvoda) > 2019-20 > Adventi vásár