Szent Imre

Általános Iskola és Óvoda
8000 Székesfehérvár, Budai út 4. OM 030070
22/318-232,  Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

nov.
28

A SZÉP MOSOLY TITKA
2019. november 28. (csütörtök)

Csütörtökön délelőtt valamennyi óvodásunkkal látogatást tettünk Dr. Paulovics Ritánál, intézményünk fogorvosánál.
A gyermekek kissé bátortalanul, bizonytalanul léptek az orvosi rendelőbe, de a doktor néni elmondta, mi fog történni velük a fogorvosi székben, s hogy a vizsgálat után apró ajándékot is kaphatnak. A liftezős székbe ülve aztán mindannyian nagyra nyitották a szájukat, hogy a doktor néni bekukkanthasson az apró fogacskákhoz. Felhívta figyelmüket az alapos fogápolásra, a sok édesség káros hatására. A vizsgálat végén nagy dicséret járt a kis hősöknek, hiszen közülük sokan most jártak először fogorvosnál.