Szent Imre

Általános Iskola és Óvoda
8000 Székesfehérvár, Budai út 4. OM 030070
22/318-232,  Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

dec.
09

MEZŐFÖLDI BETLEHEMES
2019. december 9. (hétfő)

„Pásztorok keljünk fel, hamar induljunk el,
Betlehem városába, rongyos istállócskába,
Siessünk, ne késsünk,
Hogy még ezen éjjel odaérhessünk,
Mi urunknak tiszteletet tehessünk.”

Székesfehérvár belvárosa minden évben ünnepi díszbe öltözik, így várva a karácsonyi ünnepet. Az adventi időszakban a Városház téri színpadra várják az óvodás és iskolás gyermekcsoportokat, akik a karácsonyi ünnepkörhöz kapcsolódóan kedves műsorokkal örvendeztetik meg a közönséget.

December 9-én a Bárány csoportos óvodások színvonalas Mezőföldi betlehemesét tekinthették meg a szülők, rokonok, arra járó érdeklődők. A kisgyermekek nagy lelkesedéssel és magabiztosan, hangosan adták elő pásztorjátékukat, amit hatalmas tapssal jutalmazott a közönség.

Képtár (óvoda) > 2019-20 > Adventi színpad