Szent Imre

Általános Iskola és Óvoda
8000 Székesfehérvár, Budai út 4. OM 030070
30/146-8990,  Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

11
máj. 16

KIS BÓBITÁZÓINK EGYMÁSNAK SZURKOLTAK

2015. május 11. (szerda)

2016. május 11-én óvodánkban egy egész éves, közös munka fejeződött be. A nagycsoportosok vidám, csillogó szemekkel várták az iskolából érkező tanító nénit és a más ovikból érkező leendő elsősöket az utolsó Bóbita-foglalkozásra.

A gyermekek mozgással tölthették ezt az órát.

Az óvó nénik vezényletével mondókák ritmusos, pattogó üteme mellet zajlottak a bemelegítő gyakorlatok.

Ez után egy „meseerdőben” találták magukat a nagycsoportosok. A leküzdésre váró akadályok természetesen csak színes tornaeszközökből épültek, de így bátran lehetett kúszni, mászni, húzódzkodni, hemperegni, egyensúlyozni.

Az utolsó mozzanat egy „mindent eldöntő” sorverseny volt. Ildi, Mariann, Judit és Bernadette néni bóják, egy kötél, néhány karika és labda segítségével igazi küzdőtérré alakították a termet. Kezdődhetett a hangos szurkolás.

A foglakozás végén mosolyogva köszöntek el egymástól felnőttek és gyerekek a közeli viszontlátás reményében.

 

Képtár > 2015-16. tanév > Bóbita 12.