Szent Imre Általános Iskola és Óvoda

   8000 Székesfehérvár, Budai út 4. OM 030070
   E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. Tel: 22/318-232

Álláspályázat

márc.
08

A PIROS KABÁTOS KISLÁNNYAL BÓBITÁZTAK ÓVODÁSAINK

2017. március 8. (szerda)

A mai nap óvodásaink számára ismét érdekesnek ígérkezett. Izgatottan jöttek át az oviból az újabb Bóbita-foglalkozásra, ahol a már jól ismert, Piroska és a farkas című mese feldolgozása várta őket.

Nem is akárhogyan! Hiszen ők maguk bújtak a szereplők bőrébe. A fiúk suhogó faként mutatták Piroskának az utat, a lányok szép tavaszi virágokat adtak a kislánynak, hogy elvihesse azokat nagymamájának. Az erdei házikóban a vadász aztán kimenekítette őket a nem túl szimpatikus farkas „fogságából”.

Nagycsoportosaink óriási lelkesedéssel vettek részt a szerepjátékban, majd a munkafüzet feladatainak megoldása után elkészítették saját kosarukat, melyet megtöltöttek a nagymamának vitt finomságokkal: kaláccsal, teával, citrommal, almával.

Kosárkáikkal a karjukon, vidáman tértek vissza csoportjaikba.

 

Képtár > 2016-17 > Bóbita - 6./A