Szent Imre

Általános Iskola és Óvoda
8000 Székesfehérvár, Budai út 4. OM 030070
30/146-8990,  Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

29
nov. 17

BÓBITÁZÓK AZ AKADÁLYPÁLYÁN

2017. november 29. (szerda)

Bóbitázó nagycsoportosainkat ezúttal nem a már ismert és megszokott tantermekbe vezette Andi néni ésKati néni, hanem iskolánk tornatermébe, ahol egy különleges akadálypályán bizonyíthatták ügyességüket, bátorságukat. Kipróbálhatták egyensúly-érzéküket a tornapadon történő átjutáskor, labdaérzéküket a kislabdák célba dobásakor. Örömmel bújtak át az alagúton, bukfenceztek a szőnyegvárban. Nagy kedvenc volt a trambulin, ahol az ugrálást még érdekes feladatokkal is színesítették a tanító nénik.  Hogy merre is van a jobb és a bal, az a karikákban ugráláskor is hasznos tudást jelentett.

A hat próbát minden kisgyermek sikeresen teljesítette, így büszkén vették át pecsétekkel igazolt menetlevelüket.

A vidáman és nagyon fegyelmezetten eltöltött óra után ovisaink kellemesen elfáradva tértek vissza az óvodába, ahol kis társaiknak és az óvó néniknek izgatottan számoltak be a nagy tornateremben szerzett élményeikről.

Képtár (iskola) > 2017-18. tanév > Bóbita akadály 1.