Gyermeknap alkalmából sok meglepetés várta az óvodásokat.

A Léghajó Színház ismét elfogadta óvodánk meghívását. A holló és a róka című interaktív előadást tekintették meg a gyermekek, akiket az előadás végén közös táncolásra, éneklésre hívtak a színészek. A vastaps ezúttal sem maradt el. Finom jégkrém frissítette fel a gyermekeket, a délelőtt további részében pedig az udvaron várta őket arc- és csillámfestés. A bátrabbak kipróbálhattak egy gyermekméretű crossmotort is. A kalanderdő körül iskolánk felsős tanulói segítették a kicsiket „körbeszáguldani”. A Megyeház utcai udvaron hatalmas meglepetés várta a kis ovisokat: három rendőr bácsi hozta el járműveit. Rendőrautóba ültek, majd a villogó rendőrmotorra is felszálltak az ifjú rendőrpalánták. Gyermeknapi ajándékként udvarunk egy új trambulinnal bővült, melyet nagy örömmel avattak fel a kisgyermekek.

Képgaléria:

gynap00.jpg