Eseménytár - 2020/2021. nevelési év

A kisgyermekek művészetekkel való találkozását és zene iránti érdeklődésének felkeltését segíti elő a negyedévente megrendezésre kerülő évszaki koncert.

Mihály-napi vásárunk megrendezésével az volt a célunk, hogy a kisgyermekekkel megismertessük azokat a néphagyományokat, melyek a gazdasági év fordulóján országszerte szokásban voltak. A pásztorünnepként is számon tartott Mihály-nap nevezetes volt az állatok behajtásáról, a béresek elszámoltatásáról, és a vásárokról.

A múlt évben nagy sikert aratott Ovigaléria működését követően idén is egyik óvodásunk édesanyját, Kiss-György Ritát kértük meg, hogy mutassa be őszi alkotásait.

A hosszú szünet után a gyermekek nagy része már nagyon várta, hogy elkezdődjön az óvodai élet.
A csoporttársak vidáman üdvözölték egymást, rögtön indultak a megkedvelt játékok közé, újra üzembe helyezték az autókat, nagy örömmel vették le a polcról a társasjátékokat, készültek a babakonyhában az ételek.