Eseménytár - 2020/2021. nevelési év

Nagy- és középső csoportos óvodásainknak lehetőségük volt részt venni egy 2 hetes úszótáborban a Delfin Sportegyesület szervezésében, a Csitáry G. Emil Uszodában.

2021. június 14-től az óvodában is megkezdődött a nyári élet. A meleg időjárás lehetőséget teremtett, hogy a nap jó részét a szabadban tölthessék a gyermekek homokozással, csúszdázással, városi játszóterezéssel.

Az iskolába készülő nagycsoportosaink 2021.június 10-én búcsúztak el óvodánktól.

A borongós tavaszi napok után kis óvodásaink már alig várták a napot, hogy az autóbuszokra felülve elinduljunk tervezett kirándulásunkra.

Nagy örömünkre, gyermeknap alkalmából ellátogatott óvodánkba a Száraz-Nagy Tamás vezette Léghajó Színház.

2021. május 7-én két óvodásunk, Schmidt Angéla és Schmidt Diána édesapja, Schmidt Ferenc úr érkezett óvodánkba, és a méhekről, mézkészítésről tartott előadást a Szivárvány és Csengő csoportos gyermekeknek.