Az elmúlt évhez hasonlóan, idén is ellátogatott óvodánkba a Száraz-Nagy Tamás vezette Léghajó Színház.

A holló és a róka című interaktív mesedarab izgalmas történetét nagy érdeklődéssel figyelték az óvodások. A történet egy ínycsiklandozó sajt körül forgott a meseerdőben, ahol a gyermekek hol megsajnálták szegény pórul járt hollót, hol biztatták a bátor viselkedésre. A csalafinta róka ravaszsággal, hízelgéssel igyekezett megszerezni a sajtot. Még az általában csendes gyermekek is hangosan kiabálva próbáltak segíteni az oktondi hollónak. A mese közben volt sok kacagás, dalolás és gyakran ugrottak talpra a gyermekek a színészek kérésére, hogy tánccal, egy kis mozgással ők is bekapcsolódjanak a mesébe. A történet végén természetesen minden jóra fordult, a két jóbarát békességben élt tovább meseországban.

A társulat két színésze a tréfás szófordulatokkal, a zenével és tánccal kedves emléket hagyott a mindvégig lelkes közönségben.

Képgaléria:

previous arrow
next arrow
Slider