A tanévnyitó Veni Sancte szentmise időpontja: 2023. augusztus 31. (csütörtök), 17.00

A szentmise helyszíne: Prohászka Ottokár-emléktemplom

Gyülekezés: valamennyi tanulónknak az iskolában (érkezés a Budai úti porta felől), az osztálytermekben, 16.00 órától

Indulás a templomba: az osztályközöséggel, 16.35-kor, osztályfőnöki vezetéssel

Iskolai egyenruha viselése kötelező!

A szentmisét követően a templomban, illetve a templom körül található területeken – ugyancsak osztályközösségben – kiosztásra kerülnek az első tanítási naphoz kapcsolódó tudnivalók, valamint az első napok hazaindulási időpontjait érintő kérelmek (ez utóbbi – kitöltve – már az első tanítási nap reggelén visszahozandó).

A szülőket szeretettel várjuk a szentmisére, de kérjük, hogy csak tanulóink / osztályaink padokban történő elhelyezkedését követően foglalják el a fennmaradó helyeket.

Az első tanítási napon – 2023. szeptember 1-jén (pénteken) – 7.40-ig kell megérkezni az iskolába; gyülekező a sportudvaron. Kérjük Önöket, hogy – a korábbi tanévek hagyományait követve – a bejáratnál szíveskedjenek elbúcsúzni gyermekeiktől. 1. évfolyamos tanulóink szülei ugyanakkor – az első tanítási napon – be-, illetve (a sorakozót követően) felkísérhetik gyermeküket.