Október 18-án ismét csatlakoztunk ahhoz a világméretű kezdeményezéshez, melynek keretében egymillió gyermekkel közösen imádkoztuk a rózsafüzért a békéért és a világ egységéért. 

Ugrits Tamás atya kiemelte, hogy a közelmúlt sajnálatos eseményei miatt még szükségesebb a közös ima, a közösség ereje. Az imádságos együttlétre az udvaron került sor, ahol az osztályok – osztályképviselőjük után felsorakozva – nap alakban, egymás felé fordulva helyezkedtek el, és imádkozták el Tamás atya vezetésével az egy tizednyi rózsafüzért. Kicsik és nagyok mély átérzéssel vettek részt az eseményen, bízva abban, hogy jelenlétükkel, szándékukkal hozzájárulnak ahhoz, hogy a világ jó irányba változzon.

Képgaléria:

Rozsafuzer_01.jpg
Rozsafuzer_02.jpg
Rozsafuzer_03.jpg
Rozsafuzer_04.jpg
Rozsafuzer_05.jpg
previous arrow
next arrow