A hozzánk beiratkozott leendő első osztályosokkal minden évben a Velencei-tó környékén kirándulunk, hogy megismerkedhessenek egymással és tanítóikkal a jövőbeli osztálytársak.
2026. május 16-án került sor harmadik évfolyamosaink elsőáldozására a Székesegyházban.
Intézményünk történetének ünnepi pillanata volt 2026. május 2-án, szombaton, amikor az első végzős évfolyamunktól vehettünk búcsút. Elballagtak a 12. évfolyamosaink.
Április 23-án is bebizonyosodott: a fenntarthatóság nemcsak fontos, hanem izgalmas is!
Március 30-án reggel kampánybeszédekkel, programbemutatással kezdődött meg a jelöltek bemutatkozása.
A szünet előtti utolsó napok sok meglepetést tartogattak az alsósoknak.
Március 27-én a 3. évfolyam Budapestre kirándult, ahol Magyarország egyik legismertebb épületét, a Parlamentet fedezhették fel.
Március 23-26. között gimnáziumunk tanulói felejthetetlen tanulmányi kiránduláson vettek részt Olaszországban.
A költészet legnagyszerűbb pillanatainak lehettünk részesei március 21-én a XVI. Fehérvári Versünnepen a Városháza Dísztermében.
Március 20-án a Szent Ágota Általános Iskolában megrendezett egyházmegyei tavaszi szavalóversenyen iskolánk diákjai is részt vettek, ahol három kategóriában mérték össze tehetségüket a versenyzők.
1. oldal / 2