Augusztus 31-én a Prohászka Ottokár-emléktemplomban mutatta be Spányi Antal megyés püspök atya az iskolai Veni Sancte szentmisét.

A Főpásztor ráirányította a gyerekek figyelmét arra, hogy milyen fontos a nyár elmúltával, a tanév kezdetekor köszönetet mondani mindazért, ami a szünetben a Jóisten kegyelme által megvalósult. Kiemelte, hogy iskolánknak ez az eseménye nem egyszerűen egy évnyitó, hanem egy olyan ünnepi alkalom, ahol erőt és támogatást kérhetünk a Szentlélektől az előttünk álló időszakra, feladatokhoz.

            Igazgató úr évnyitó beszédében szentimrés közösségünk új tagjaiként külön köszöntötte az első évfolyamos tanulókat és szüleiket, valamint a gimnáziumba belépő 9. évfolyamot. Megköszönte Püspök atya folyamatos támogatását, illetve a szülők bizalmát intézményünk felé.

 

Képgaléria:

Veni Sancte_01.jpg
Veni Sancte_02.jpg
Veni Sancte_03.jpg
Veni Sancte_04.jpg
Veni Sancte_05.jpg
Veni Sancte_06.jpg
Veni Sancte_07.jpg
Veni Sancte_08.jpg
Veni Sancte_09.jpg
Veni Sancte_10.jpg
Veni Sancte_11.jpg
previous arrow
next arrow