Október 5-én a pázmándi Szent Gellért Általános Iskola felső tagozatos diákjai voltak iskolánk vendégei. A Szignum Műhely diákszínjátszói előadták nekik a Jelenetek Imre herceg életéből című darabot, amelyet erre az alkalomra újítottak fel.

A közönség soraiban ültek a 9. évfolyamos diákjaink is, akik közül sokan most látták először ezt az előadást. Az értő figyelem különösen is inspirálta a színjátszókat: egy bensőséges hangulatú, átélt játékkal ajándékoztak meg minket. Az előadást követően a pázmándi diákokat körbevezettük iskolánk felújított tereiben, meséltünk nekik a „szentimrés” életről. Többen megfogalmazták: szívesen jönnek hozzánk legközelebb is, mert nagyon jól érezték magunkat nálunk. Várjuk őket máskor is szeretettel!

 

Képgaléria:

Szignum_01.jpg
Szignum_02.jpg
Szignum_03.jpg
Szignum_04.jpg
Szignum_05.jpg
Szignum_06.jpg
Szignum_07.jpg
Szignum_08.jpg
Szignum_09.jpg
Szignum_10.jpg
previous arrow
next arrow