November 10-én rendezték meg az ARAK AKTÍV HiPer versenysorozat döntőjét.

A nagyon jó hangulatban zajlott versenyen három versenyszámban (sprint, felugrás és „Te mit futsz 50 m-en?”) mérték össze gyorsaságukat és ruganyosságukat a versenyzők. Az iskolánkat képviselő tanulók közül „sprint” számban, a negyedik évfolyamos lányok versenyében Ócsai Eszter Katalin (4.a) a 2. helyen végzett. A hatodikos lányok között Zsédely Liza (6.b) szintén a 2. helyen zárta a versenyt. Liza a „Te mit futsz 50 m-en?” számban is a 2. helyen végzett a hatodikos lányok között.

Minden döntőbe jutott tanulónknak gratulálunk!

A szép eredmények azonban még a döntőn sem értek véget, ugyanis 5.a osztályosaink a versenyben nyújtott összesített teljesítményükkel kiérdemelték „A leggyorsabb 5. évfolyamos osztály” címet és az ezzel járó tortát, melyet nagy örömmel vettek át.

Képgaléria:

ARAK donto_01.jpg
ARAK donto_02.jpg
ARAK donto_03.jpg
ARAK donto_04.jpg
ARAK donto_05.jpg
previous arrow
next arrow