Az öröm vasárnapját követően iskolánk adventi koszorúján is fellobbant a harmadik gyertya lángja december 18-án.

A 9. évfolyam közös énekléssel és zenei betétekkel kísért műsorával arra emlékeztetett bennünket, hogy meg kell találnunk a készülődés örömét, és az ebben rejlő erőt és értéket meg kell mutatnunk a rohanó világnak is.

A hagyományokhoz híven idén is ellátogatott iskolánkba erre az alkalomra Püspök atya, aki arra hívta fel a figyelmünket, hogy vegyük észre minden napban az örömre okot adó eseményeket, mozzanatokat. Biztató és megszívlelendő szavai után meggyújtotta a harmadik gyertyát, majd közös énekléssel zárult az ünnepi alkalom.

Képgaléria:

3. advent_01.jpg
3. advent_02.jpg
3. advent_03.jpg
3. advent_04.jpg
3. advent_05.jpg
3. advent_06.jpg
3. advent_07.jpg
previous arrow
next arrow