Az utolsó tanítási napon, december 21-én az osztályközösségek karácsonyi együttléte után iskolánk teljes közössége a Prohászka Ottokár-emléktemplomba indult, ahol Tamás atya mutatott be szentmisét.

Az iskolába visszaérkezve az aulában gyűltünk össze, hogy közösségünkben is megéljük a szent ünnepet. Először egy némajátékkal ajándékoztak meg bennünket az énekkar tagjai Gyenese Ági néni felkészítésében, majd Bakter Éva néni 3.b osztályos tanítványai jelenítettek meg egy szívhez szóló karácsonyi történetet a szúrós szőrű bárányokról. Ezt követően Tamás atya meggyújtotta az adventi koszorú negyedik gyertyáját, majd az osztályok által készített díszeket tartalmazó Karácsonyi Énekeskönyvből énekeltünk közösen.

Képgaléria:

karacsony_01.jpg
karacsony_02.jpg
karacsony_03.jpg
karacsony_04.jpg
karacsony_05.jpg
karacsony_06.jpg
karacsony_07.jpg
karacsony_08.jpg
karacsony_09.jpg
karacsony_10.jpg
karacsony_11.jpg
karacsony_12.jpg
karacsony_13.jpg
karacsony_14.jpg
karacsony_15.jpg
karacsony_16.jpg
karacsony_17.jpg
karacsony_18.jpg
karacsony_19.jpg
previous arrow
next arrow