Iskolánk Pannon ember elnevezésű csapata egész tanév során lelkesen készült a Palladion Műhely és a Pécsi Tudományegyetem Klasszika-filológia Tanszéke által szervezett országos tanulmányi versenyre.

Tanulóink a Pannon Versenyjátékok Kheirón Küldetés versenykategóriájában az 5-7. évfolyamok korcsoportjában – Vasi Krisztina és Görög Boglárka tanárnő felkészítésében – 2. helyezést értek el, valamint kreatív alkotásaikkal a zsűri különdíját is elnyerték. A csapat tagjai: Entz Dominika Dóra (7.b) és Amberg Zita, Kovács Anna, Páll Keve Mihály, Szabó Anna Tímea, Szőke Anasztázia, Viszlay Luca és Welchner Dóra (6.b). Hálás köszönet a 6.b osztály tagjainak, valamint Molnár Bence Attila, 8.a osztályos és Friesenhahn András, 9.A osztályos tanulóknak a technikai segítségért.

 

Képgaléria:

Palladion_01.jpg
Palladion_02.jpg
Palladion_03.jpg
Palladion_04.jpg
Palladion_05.jpg
Palladion_06.jpg
previous arrow
next arrow