A költészet napjához (április 11.) kapcsolódva április 13-án, szombaton rendezték meg a Városháza dísztermében a XIV. Fehérvári Versünnep döntőjét. 

Nagy szeretettel gratulálunk minden döntősünknek: Szücs Boglárkának (10.A), Borbély Bálint Istvánnak (10.A) és különösen Szabó Gergőnek (10.A), aki József Attila Levegőt! című versének szavalatával a rangos verseny 2. helyezettje lett. Mindannyiuk ajándéka, hogy részt vehetnek augusztusban a Székelyföldi Varga Sándor Verstáborban. Köszönjük szépen a szervezőknek, hogy lehetővé teszik fiataljainknak, hogy ilyen meghatározó – lélek- és szellemformáló – élményben vehessenek részt! Mindhárom döntőbe jutott tanulónkat Náray-Szabó Lívia tanárnő készítette fel.

A döntőről készült beszámoló az alábbi linken olvasható.

Borbély Levente nyerte a XIV. Fehérvári Versünnepet (fmc.hu)

A képek forrása: https://www.facebook.com/fehervar?ref=embed_post

 

Képgaléria:

versunnep donto_01.jpg