Az utolsó adventi, iskolában töltött napokhoz kapcsolódó, régi hagyománya intézményünknek a gyermekek által várva várt karácsonyi vásár.

Az óraközi szünetekben, karácsonyfánk és adventi koszorúnk díszletében került megrendezésre az ez évi vásár, melyre tanulóink – a legkisebbektől a legnagyobbakig – heteken át készülődtek osztályközösségeikben és otthonaikban. Munkájukat a szülői közösségek is nagyban segítették.
A vásárt „bóbitázó”, iskolába készülő nagycsoportos óvodásaink, valamint középsőseink is felkeresték. Közösségünk legkisebb tagjai örömmel, kíváncsi szemekkel érkeztek az osztályok pultjai közé, ahol iskolásaink vezetgették őket „a portékák birodalmában”. A látogatás végén persze egyetlen ovis sem távozott üres kézzel: apró édességet rejtő vásárfiát kaptak emlékül Detti nénitől.

Képgaléria: